Ubytování v Illkirch-Graffenstaden

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Illkirch-Graffenstaden. Najděte si jeden z hotely, apartmány a penziony přímo ve městě, nebo i v okolí Illkirch-Graffenstaden, kde najdeme města Ostwald, Lingolsheim, Eschau, Geispolsheim a Štrasburk.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Aparthotel Adagio Access Strasbourg Illkirch StarStar

Foto: Aparthotel Adagio Access Strasbourg Illkirch
Pokojů: 102
Hodnocení hostů
77 %

Citéa Strasbourg se nachází vedle Parc d’Innovation a univerzitního kampusu. Do centra Štrasburku dojedete tramvají, která staví před rezidencí, za pouhých 12 minut. Rezidence nabízí studia až apartmány se 2 ložnicemi.

Pokoje

Studio
osoby42 - 80 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osoby65 - 101 EUR za noc

Hotely v okolí Illkirch-Graffenstaden

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Illkirch-Graffenstaden jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Illkirch-Graffenstaden. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Illkirch-Graffenstaden.


2. Séjours & Affaires Strasbourg Kleber StarStar

Foto: Séjours & Affaires Strasbourg Kleber
Lokalita: Štrasburk
Vzdálenost: 4.8 km
Pokojů: 50
Hodnocení hostů
82 %

Rezidence se pyšní pohodlným ubytováním s vlastním stravováním. Nachází se v klidné ulici v centru města, 5 minut chůze od historické čtvrti Petite France a štrasburské katedrály.

Pokoje

Studio (2 dospělí)
osoby55 - 95 EUR za noc
Studio (3 dospělí)
osoby67 - 98 EUR za noc

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: